4-o-serwisie-glass

(fot. ATB world)

Witamy w naszym nowym serwisie poświęconym twórczości niezwykle utalentowanego niemieckiego DJ i producenta. ATB world to nowy Polski serwis, który powstał w poczuciu obowiązku, po tym jak okazało się, że swoją działalność kończy najlepsza dotychczasowa polska witryna www.atb-music.pl. Będziemy na nim starać się prezentować wszystkie bieżące aktualności oraz informacje (oczywiście w miarę możliwości) dotyczące głównie twórczości tego znakomitego artysty, naszym zdaniem najlepszego DJa na świecie.

Koncentrować będziemy się głównie na twórczości ATB, a nie jak to było w poprzedniej witrynie z wcześniejszym projektem w którym uczestniczył Andre, czyli Sequential One włącznie. Mamy nadzieję, że nowa odsłona witryny o ATB będzie spełniała ogromne wymagania słuchaczy i fanów, których na całym świecie z pewnością nie brakuje.

Inspiracja do sloganu naszej witryny została zaczerpnięta z jednego z koncertowych plakatów, która naszym zdaniem najlepiej oddawać będzie charakter naszej witryny oraz muzyki tworzonej przez ATB, czyli: magia, marzenia, emocje. Jako ciekawostkę możemy jeszcze dodać, że powyższa grafika prezentuje autentyczne głośniki autora tej witryny, z której bardzo często można usłyszeć muzykę ATB na odpowiednio wysokim wolumenie głośności ;o) Zapraszamy!

-

Kontakt z nami:

kontakt(at)atb-music.com.pl

lub za pomocą formularza kontaktowego

-

 

Postaramy się, aby serwis www.atb-music.com.pl był tak samo dobry jak muzyka tworzona przez ATB.

ATB World TEAM.

-

Wszelkie Loga, Grafiki, Nazwy i Znaki Firmowe na tej witrynie zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.

-

-

Nagrody,

przyznane serwisowi

ATB world:

-

 

>> link do ForumWeb.pl <<

 

-

Dyplom za dla serwisu ATB world za zajęcie III miejsca:

>> zobacz w pełnym wymiarze <<

-

ATB world TEAM

-

Zespół:

mini_logo_whiteKamil

Czym się zajmuje w serwisie:

Twórca ATB world (Właściciel, Redaktor Naczelny, Administrator, Założyciel, Twórca).